Wspieraj nas

Czym się zajmujemy?

Stowarzyszenie ŻYWA PRZYSZŁOŚĆ jest organizacją non-profit. Działamy na polu edukacji związanej ze zdrowiem człowieka oraz z roślinami i ekosystemami. Zrzeszamy osoby działające na rzecz społeczności lokalnej organizując wykłady, warsztaty oraz inne działania z zakresu ekologii, ochrony środowiska, zdrowego stylu życia oraz budowaniu ekologicznych postaw społeczeństwie.

Dlaczego warto nas wspierać?

Odbiorcami naszych działań są osoby w różnym wieku z różnych grup społecznych bez wykluczeń. Realizujemy różne projekty z uwzględnieniem potrzeb poszczególnych grup wiekowych, społecznych w odpowiedzi na zapotrzebowanie oparte o diagnozę. W ostatnim czasie skupiamy się na edukacji o roślinach dziko rosnących i uprawowych oraz ich zastosowaniu w celu poprawy jakości życia człowieka. Podstawową ideą naszego stowarzyszenia jest „Żyć długo i zdrowo szanując każdą żywą istotę, wykorzystując w świadomy i zrównoważony sposób ekosystemy, w których przyszło nam żyć”.

Jak odliczyć darowiznę od podatku?

Do PIT-37 dołącz załącznik PIT/O. W polu nr 11 wpisz całkowitą kwotę darowizny wpłaconą do organizacji społecznym w roku, za który wypełniasz PIT-37. Jeśli wypełnisz PIT-37 w 2021 r., to PIT-37 obejmować będzie darowizny wpłacone w 2020 r.

ŻYWA PRZYSZŁOŚĆ - Wspieraj nas

W polu D wpisz nazwę naszej organizacji wraz z kwotą, jaką nam przekazałaś(eś) w danym roku kalendarzowym. Zachowaj potwierdzenie wykonania przelewu darowizny ze swojej bankowości elektronicznej (plik PDF).

ŻYWA PRZYSZŁOŚĆ - Wspieraj nas

Wpłać darowiznę!

Wybierz metodę płatności


Przelew na rachunek bankowy

Numer konta:

tytuł przelewu:


PayPal (także karta płatnicza)

Kliknij w przycisk PayPal, aby przejść do strony płatności. Jeśli nie masz swojego konta PayPal, możesz zapłacić swoją kartą płatniczą.